Автоскло «Pilkington» - еталон британського якості

Інтернет-магазин «Два скла» займається продажем оригінальної продукції «Pilkington». Закупівля продукції відбувається безпосередньо від постачальника, тому у нас прийнятні ціни навіть з урахуванням вартості доставки по Україні. Скло Pilkington в магазині Два скла
Ви знайдете десятки найменувань автоскла цього бренду для різних марок європейських, азіатських автомобілів.

Кілька причин, за якими автомобілісти в усьому світі купують скла Pilkington?

Автоскло компанії «Pilkington» - це інноваційний винахід, Починаючи з 1826 року, бренд працював над вдосконаленням своєї продукції. Тепер, по всьому світу серійно випускаються вироби з наступними унікальними властивостями:

• енергосберегающіме скла з твердим покриттям;
• Самоочищающиеся скла - унікальна розробка, аналогів якої немає в світі.
• Виготовлення скла із захистом від УФ впливу.

На виробництві використовуються тільки сучасні способи вигинання скла. Розробка прозорого скла з сонячної захистом, якої перешкоджає нагріву предметів із зворотного боку. Після установки такого скла, ви більше не будете переживати, що дорога шкіряна оббивка в салоні може пересохнути і потріскатися.

Оригінальні скла Pilkington

Интернет-магазин «Два стекла» занимается реализацией только оригиналов Пилкингтон: ламинированного и каленого стекла.
Ламинированные – комбинированные изделия, склеенные с помощью высокотехнологичного полимерного слоя. Пленка располагается между двумя стеклами. Благодаря этому компоненту повышаются прозрачность стекла. Кроме того, покрытие обладает антибликовым эффектом, что повышает безопасность вождения транспортом. Современные технологии, применяемые на производстве, удаляют воздушные пузырьки.
Пленка выполняет и классическую функцию - защищает пассажиров в случае ДТП, удерживая осколки.
Закаленные стекла. Во время изготовления такого стекла температура в печи накаляется до 650 оС и охлаждают струями воздуха. После этого изделие используется в автомобильной индустрии на многих заводах в мире.
Помимо традиционных затемненных изделий, встречаются лобовые стекла с серебрением. В процессе производства стекла покрывают тончайшей серебряной пленкой, затем накладывают термостатическую защиту.

Почему мировые производители автомобилей выбирают стекла Пилкингтон?

Концерн изготавливает самоочищающиеся стекла. Среды главных качеств выделяю следующие показатели:
• Поверхность стекла не изнашивается, не стирается;
• Легко очищаются от грязи, быстро сушатся;
• Адаптированы для старых и новых марок автомобилей основных мировых брендов.

Основное преимущество продукции в сравнении с другими брендами аналогичной продукции – производство термополированных стекол.
Технологический процесс
Одна из новейших разработок – продукция «Sir Alastair Pilkington». Это тонированные прозрачные стекла. Сначала производилась стандартная продукция 6 мм. Затем технологию усовершенствовали, и сегодня толщина некоторых наименований достигает 0,25- 0,4 мм. При этом, изделие обладает высокой прочностью.

Как происходит производство тончайшего стекла?

Расплавленную до 1000 оС готовую редкую массу выливают в резервуар с расплавленным оловом. Дальше массу распределяют идеально ровно. Чтобы получить минимальную толщину учитываются такие аспекты как:
• Быстрое охлаждение;
• Быстрый нагрев;
• Высокая скорость выхода стекла из ванной.

Завдяки загартуванню екстремальними і низькими температурами, потоками повітря і іншими способами виробник отримує тонке і міцне скло.
Компанії сьогодні належить 48 виробничих ліній, при цьому «Пікінгтон» - це найпотужніший британський виробник, продукція якого йде в 130 країн світу.
У магазині «Два Скло» ви можете купити задні бічні, лобові вироби комплектом або окремо.

Щоб замовити оригінальну брендовану продукцію, звертайтеся до відділу продажів компанії. Доставка здійснюється в найкоротші терміни поштовими службами по всій Україні.

Автоскло Xinyi Group Glass Co (XYG) | скло  XYG

Китайський бренд XYG спеціалізується на виготовленні стекол для автомобілів. Виробляє бічні, лобові задні скла для автомобілів всіх марок. Завдяки універсальності виробництва позиціонує себе як найбільший світовий бренд в цій галузі.
Для виготовлення застосовується сучасні технології, завдяки чому продукція має всі властивості безпеки. На сайті продається виключно оригінальна і сертифікована продукція. XYG в магазині Два Скло
Про важливість продукції Xinyi Group Glass Co на українському ринку
Скло постійно піддаються агресивному впливу навколишнього середовища: перепадів температур, впливу дощу, снігу, ударам каменів, що вилітають з під коліс зустрічного транспорту, ДТП. Тому головними вимогами до виробу є збереження цілісності і максимальна безпека пасажирів від осколків.

Технологія виробництва

Виготовлення скла для автомобіля - складний процес, що включає в себе виробництво органічного скла в комбінації з декількома шарами прозорої плівки. Такий метод отримав назву «триплекс».
Якщо потрапляє камінь, автомобіль потрапляє в ДТП, скло не розлітається на шматки. Ви можете у нас придбати не тільки просту продукцію, а й товари з обігрівом, шелкографией, сонцезахисним покриттям. Ці пристосування служать для поліпшення огляду водія та комфорту пересування.
При виготовленні якісної продукції використовується американське листове скло PPG і бутіральная ПВХ плівка гіганта хімічної промисловості Du Pont. Щоб отримати покриття високої міцності, застосовується флоат-технологія. Це дозволяє робити товари стійкими до абразивного стирання. Крім того, скло здатне відсікати вплив ультрафіолетових променів і протистояти високим і низьким температурам.

асортимент

Нашим інтернет-магазином реалізовується продукція XYG для оптових і роздрібних підприємців, приватних покупців наступних видів:
1. Товари з серії SOLAR-X - скла відбивають тепло.
2. Триплекс - ламінована продукція, що відрізняється високою механічною міцністю, прозорістю, термостійкість. У нашій компанії є Склад Два Склокілька сотень позицій з товарами цього виробника.
3. Автомобільні загартовані скла - відрізняються високою механічною міцністю, стійкістю до екстремальних температур. Продається різна товщина - від 3,2 до 6 мм.
4. Скло холодної гарту з вбудованими нагрівальними компонентами. Вони активно застосовуються до бічних і задніх стекол. Прогріваються від 40 до 70 С, завдяки чому випаровується волога, сніг, іній з поверхні.
5. Виробником використовуються технології з побудованої антеною, що приймає сигнали супутникового телебачення, GPS, HCD, хвилі FM і AM.
6. куленепробивні бічні і лобові стекла.
7. Багатошарові скла з нагріваються елементами.

Скло адаптовані під новітні марки Nissan, BYD, Foton, Geely, JAC, Chery, Hawtai, Yutong і десятки інших брендів європейської та азійської автомобільної промисловості. Для створення високих технологічних рішень, заводи концерну оснащені найпотужнішими печами Tamglass і Glass Robots для спеціалізованого випуску в даній галузі.

Підведемо підсумки

Найбільш прийнятні за ціною аналоги ви можете придбати двох зразків: «сталініт» і «триплекс».
• Триплекс - ламіновані вироби, не бояться ударів. Плівка дозволяє виробу зберегти цілісність, завдяки чому осколки не зашкодять водія і пасажира на передньому сидінні.
• Сталініт скла, як правило, не покриті плівкою, але при ударі під час ДТП розсипаються на осколки з тупими краями, тому не можуть завдати шкоди водієві та пасажирам в салоні.
Таким чином, XYG на відміну від аналогічних підприємств швидко реагує на ринкові зміни, і є найбільшими імпортерами продукції на новітні марки і моделі автомобілів. Для порівняння, інші підприємства випускають продукцію для новітніх моделей світового автопрому тільки через 1,5-2 роки.

Для замовлення якісної продукції світового бренду, рекомендуємо звертатися до відділу продажів.

Please publish modules in offcanvas position.